Biesiada Rodzinna

01-12-2021

Wspaniałe 😄podsumowanie sezonu🙏- wraz z przyjaciółmi🤗👫, rodziną👨‍👩‍👧‍👦💛, znajomymi💚- DZIĘKUJEMY BURMISTRZOWI🤗 ZA TO, ŻE WSZYSTKO GRAŁO 🎻🎶- DOSŁOWNIE 😚, a kto nie był, niech żałuje.

Na scenie plenerowej odbyło się zakończenie letniego sezonu - Biesiada Rodzinna. Gospodarzami a zarazem inicjatorami wydarzenia był nasz Oddział oraz Miasto i Gmina Szczawnica.

Część artystyczną poprzedziła Msza Święta koncelebrowana w Kaplicy na Sewerynówce przez Kapelana Oddziału - ks. Grzegorza Salamona oraz szczawnickiej parafii - ks. Tomasza Kudronia.

Po nabożeństwie uczestnicy udali się za pocztem sztandarowym na miejsce wspólnego biesiadowania, gdzie oprócz tradycyjnej, góralskiej watry na przybyłych oczekiwał poczęstunek w postaci gorącej herbaty oraz bigosu przygotowanego przez nasz oddział. Na scenie wystąpiła kapela góralska złożona z miejscowych muzykantów - Jaworcanie. Następnie wystąpił zespół Jontki z Żywca będący niezwykłym połączeniem kapeli góralskiej z zespołem biesiadnym. Na zakończenie wspólnej zabawy zagrał zespół muzyczny Folk Power.

Dziękujemy wszystkim którzy byli z nami w tym dniu.

GALERIA

Partnerzy: